Четвер, 09.05.2024, 20:37

Головна » 2023 » Лютий » 17 » Зустріч із захисником
Зустріч із захисником

Найважливіше, що ми можемо дати нашим захисникам - це відчуття вдячності за їхній неймовірний подвиг. Ми просто зобов’язані дарувати їм затишок тут в тилу, тепло наших сердець, підтримку. Саме це і робить їх незламними, непереможними.

Мали за честь запросити до нашої школи захисників з Гусятина Олександра Максимовича та Вадима Ропія. В розмові хлопці спокійні, виважені, відчувається професійність в кожній розповіді. Це і не дивно, адже Вадим Ропій став на захист України ще в 2014, на самому початку. І зараз, вже будучи ветераном АТО, продовжує боронити цілісність нашої держави. В час повномасштабного вторгнення, хлопці вже були на позиціях біля Херсону, зараз відправляються в найгарячіші точки Донеччини. Школярі оплесками щиро зустріли воїнів та подякували їм за мужність та відвагу, за можливість тут в тилу спокійно навчатися та працювати. Учні 9-10 класів під керіництвом директора Шовдри Є.В. долучилися до виготовлення печива для 24 ОМБР імені Данила Галицького, в якій окрім наших гостей служать ще два бійці з Гусятина Анатолій Машталяр, Іван Перейма, а також наш односельчанин Ільчишин Ігор. Дякуємо працівникам їдальні, зокрема Марії Храпливий, Тетяні Юстин, Ользі Ружилевич, за допомогу у випіканні смаколиків.

Також передали у цей підрозділ ще 10 пар в’язаних шкарпеток, дбайливо виготовлених руками вчительки Людмили Дутчак, шкільної бібліотекарки Ольги Конон, учениці нашої школи Андреїв Інни та її бабусі Люби і прабабусі Марії.

Сподіваємося, що наш пакунок зі смаколиками, шкарпетками та дитячими малюнками буде зігрівати наших воїнів теплом вдячності і поваги.

Чекаємо вас! Віримо в вас! Молимося за вас!

Нехай Бог береже вас в тих холодних зимових окопах в найгарячіших точках України.

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять, їжа та у приміщенні