Четвер, 09.05.2024, 14:22

Головна » 2023 » Червень » 2 » Всеукраїнської краєзнавчої акції „Україна пам'ятає і світ не забудеˮ»
Всеукраїнської краєзнавчої акції „Україна пам'ятає і світ не забудеˮ»

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації від 23.05.2023 р № 86/2.1-06 «Про підсумки проведення Всеукраїнської краєзнавчої акції „Україна пам'ятає і світ не забудеˮ» переможцями обласного етапу Всеукраїнської акції „Україна пам'ятає і світ не забудеˮ стали учасники Гусятинської територіальної громади:

• учнівська рада ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця у складі учнів 8 класу: Мушалюка Дениса, Ковальської Ярини, Рудки Інни (керівник – Гарасимович Оксана Михайлівна, педагог-організатор) за дослідження з краєзнавчого напрямку „Соціально-політичні передумови радянського устрою та економічні „перетворенняˮ в українському селі кінця 20-х – початку 30-х років ХХ століття як механізми організації голодомору в Україніˮ;

• Канюка Марія, Котелець Ліна, учні 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Личківці (керівник – Гаврилюк Олеся Михайлівна, педагог-організатор) за дослідження „З великої сім'ї вижили двоє…ˮ краєзнавчого напрямку „Моє село, моя родина у пітьмі Голодоморуˮ;

• Бучко Тетяна, Кархут Інеса, учні 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Личківці (керівник – Гаврилюк Олеся Михайлівна, педагог-організатор) за дослідження „Чорна тінь голодомору…ˮ з краєзнавчого напрямку „Відображення Голодомору 1932-1933 років в українських, зарубіжних та радянських ЗМІˮ.

Завершенням акції стала Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді «Україна пам’ятає і Світ не забуде», яка відбулася 25 травня 2023 року. Переможці акції з усіх регіонів в онлайн-режимі демонстрували свої дослідницькі, пошукові та краєзнавчі роботи .

Представники Гусятинської селищної ради гідно представили Тернопільську область. Вітаємо наших юних талановитих краєзнавців. Висловлюємо щиру вдячність учням, педагогам-наставникам за проведену спільну результативну роботу, батькам за підтримку. Бажаємо нових творчих здобутків і перемог !!!

Довідково:

З січня по травень 2023 року в закладах освіти України проводилася Всеукраїнська краєзнавча акція учнівської молоді «Україна пам’ятає і Світ не забуде», присвячена 90-й річниці Голодомору в Україні 1932-1933 років. Головною метою акції - виховання у дітей та учнівської молоді ціннісних орієнтирів та дієвого патріотизму на основі знань історії України.

В Тернопільській області з 1 до 6 травня була проведена вищезгадана акція, у якій взяли участь здобувачі закладів освіти. В рамках Всеукраїнської краєзнавчої акції учасники провели певну пошуково-дослідницьку роботу з вивчення подій і фактів, політичних, економічних та соціальних чинників, що призвели до Голодомору в Україні 1932-1933 роках.

Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться в пам’яті українців однією з найстрашніших сторінок нашого минулого.

«Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього», адже наше минуле, історія нашого народу — це невичерпна криниця духу, мудрості, перемог і страждань.

Україна пам’ятає! І Світ не забуде!

Переглядів: 67 | Додав: shkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2023  »