Вівторок, 23.04.2024, 12:33

Головна » 2018 » Травень » 17 » Весняна казка
Весняна казка

Справжню казку подарували учні 2 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Личківці Гусятинського району зі своєю вчителькою Вишньовською О.П на святі «Весняна казка».

Весна… Лагідна, загадкова, тендітна. Ми так чекаємо її завжди, але приходить вона раптово, бурхливо, змінюючи все навкруги, пробуджуючи природу і наші почуття. Красуня Весна ( Сталена Настя) завітала не сама, а з своїми братами – весняними місяцями. Вона повела усіх у справжню весняну казку із Сонечком, Зайчиком, Синичкою і дітьми.

Весну вітали не тільки лісові мешканці, а й весняні квіти, кружляючи у ніжному вальсі.

У цей день вітали другокласники і своїх матусь зі святом Матері.

Мама… Наймиліше слово на землі. У мами ніжні ласкаві руки, добре і чутливе серце. Матусина любов, мов сонечко, зігріває нас усе життя. І невипадково свято Матері відзначають на весні.

Діти дивували усіх присутніх своїми дзвінкими і радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів та неперевершеним дитячим артистизмом. На святі звучали пісні про весну, сонечко, маму, слова вдячності, любові, які розчулювали до сліз. Усі матусі отримали в подарунок малюнки і квіти. Діти запросили своїх найдорожчих на вальс.

Впродовж заходу усі присутні мали можливість переглянути презентації: «Весняні квіти», «Мама і я» та «Мій Ангел».

Свято пройшло у доброзичливій атмосфері, а результатом стали незабутні дитячі враження та посмішки батьків.

Переглядів: 328 | Додав: shkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »