П`ятниця, 26.04.2024, 17:51

Головна » 2018 » Травень » 10 » Урок пам’яті «Війна не має забуття»
Урок пам’яті «Війна не має забуття»

Пройшла війна стежками долі

Там де тепер цвітуть сади

Де хліб росте на мирнім полі,

Війна залишила сліди.

5 травня 2018 року учні 5-8 класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Личківці Гусятинського району побували у сільській бібліотеці на уроці пам’яті «Війна не має забуття». Цей захід був присвячений Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Сільський бібліотекар Андреїв Л.К. розкрила сутність війни як складного суспільно-політичного процесу, завжди – як лиха, що дорого коштує кожному громадянину і державі.

Любов Каролівна нагадала школярам про внесок України у перемогу над нацизмом і ті втрати та жертви, яких зазнав український народ у роки Другої світової війни.

Класні керівники Перешлюга Л.Д. та Храплива А.П. наголосили дітям щодо вшанування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв війни.

Згадали також усіх наших односельчан, які загинули у роки війни, ветеранів, які померли вже у наш час та пригадали тих воїнів, які поховані у братській могилі у с. Личківці. Хвилиною мовчання і молитвою вшанували їх пам`ять.

Учні переглянули відео «Друга світова війна» та послухали пісню «Маки червоні».

Заступник директора з виховної роботи Бориско М.М. закликала усіх школярів взяти участь у акції “Маки пам'яті” з метою утвердження традиції застосування цього символу як знаку пам’яті про тих, хто загинув в усіх війнах минулого.

Переглядів: 321 | Додав: shkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »