Четвер, 25.04.2024, 00:27

Головна » 2017 » Березень » 11 » Урок пам`яті
Урок пам`яті

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

Плин часу не затьмарив спогадів про цю війну, пам’ять продовжує нагадувати про ті жахливі часи.

6 березня 2017 року виповнилося 36 років із дня загибелі молодого хлопця, уродженця села Раштівці Кильби Василя в Афганістані. Саме у цей день учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Личківці Гусятинського району відвідали кімнату-музей у місцевій школі. Цікаво і змістовно пройшла ця зустріч. Усіх зацікавила розповідь Бойко Марії Андріївни про створення кімнати-музею. Учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Раштівці розповіли про дитячі роки, місце служби та загибель Василя Кильби в Республіці Афганістан. На цій зустрічі була присутня сестра загиблого воїна - Шевчук Марія та воїни-афганці: Храпливий Михайло та Перун Микола. Вони розповідали про афганську війну, яка тривала майже 10 довгих років, про загибель молодих хлопців з Гусятинщини, про відвідування сімей та могил загиблих і померлих.

У сьогоднішній день воїни-афганці теж не стоять осторонь подій, які відбуваються на сході України. 65 ветеранів війни в Афганістані захищали кордони нашої рідної землі.

Після зустрічі учні, вчителі та воїни-афганці побували на могилі Василя Кильби, поклали квіти, запалили лампадки та помолились.

Тож дякуємо щиро вчителям і учням Раштівецької школи за спільно проведений урок пам`яті "Із болем в серці озветься"

Рани Афганістану не залікуєш нічим і ніколи…

Тому для нас важливо пам’ятати про всі історичні віхи і робити висновки. Мирне небо, щасливе майбутнє - ось ті життєві орієнтири, до яких ми повинні прагнути.

Переглядів: 398 | Додав: shkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »