Понеділок, 06.05.2024, 02:13

Головна » 2024 » Лютий » 22 » Талановита дитина - гордість родини та майбутнє нашої України!
Талановита дитина - гордість родини та майбутнє нашої України!

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ІМІДЖЕВИХ ПРОЕКТІВ ФЕДЕРАЦІЯ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ нагороджує Бабія Юрія за ІІІ місце з бігу на 800 м. Вчитель В.І. Комар.

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ІМІДЖЕВИХ ПРОЕКТІВ ФЕДЕРАЦІЯ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ нагороджує Бабія Юрія за ІІІ місце з бігу на 1500 м. Вчитель В.І. Комар.

Переможцем ХІХ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з англійської мови є Котелець Ліна, отримує диплом І ступеня. Вчитель К.С. Пушкаренко.

Диплом переможця за І місце у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості «Чарівна осінь» отримує Лабун Марія. Вчитель Л.І.Дутчак.

Грамотою ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ нагороджуються переможці обласного етапу Всеукраїнської акції віртуального музею зоології «Моя улюблена тварина»: Котелець Ліна, Лабун Марія, Бобровська Юлія, Моісеєнко-Кіт Яна, Блашків Мар'яна, Бориско Олеся, Мікусь Марія. Грамотою за участь нагороджено Чупак Ванесу. Вчитель Л.І. Дутчак.

Дипломом І ступеня Всеукраїнського конкурсу "Захисники та Захисниці України" нагороджуються: Котелець Ліна, Лабун Марія, Могометов Олександр, Бобровська Юлія, Бабій Юрій.

На зображенні може бути: текст

Можливо, це малюнок: карта та текст

Можливо, це малюнок: текст

На зображенні може бути: карта та текст