П`ятниця, 29.03.2024, 17:12

Материнська ніжна мово!

Мово сили й простоти, –

Гей, яка ж прекрасна Ти!

Одним із найбільших скарбів, які успадковує кожний народ від своїх предків, є незаперечно його рідна мова.

Українська мова – барвистий килим самоцвітів, що віками ткали генії нації і прості люди, які називають себе українцями. Наша мова – це криниця духовності і моралі, доброти і  душевності, щирості і краси.

Про все це можна було побачити  і  почути на святі рідної мови «І там, де звучить рідна мова, живе український народ», яке підготували учні 2 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Личківці Гусятинського району з своєю учителькою Сталеною Людмилою Дмитрівною.

Діти розповідали вірші, співали мелодійні пісні, танцювали, відгадували загадки, веселили сміховинками, показали інсценізацію казки «Колобок на новий лад». Школярі захопили всіх присутніх своїми акторськими здібностями.

На свято завітала гостя – Королева Мова зі своїми помічниками – Іменником, Прикметником і Дієсловом.

Від  щирого серця  з дитячих уст лунала молитва за нашу рідну мову.

Діти переглянули відеоролик «Мамина колискова».

Усі присутні  мали можливість переглянути  книжкову виставку «Квітни, мово, солов’їна!»,  яку підготували  бібліотекарі Андреїв Л.К. та Конон О.М.

Свято рідної мови ще раз підкреслило багатство, велич і красу рідної української мови.

Переглядів: 248 | Додав: shkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2020  »