П`ятниця, 26.04.2024, 08:47

Головна » 2017 » Квітень » 26 » Свято Букварика
Свято Букварика

Ось над полем тихим ранком

Зайнялась зоря,

А у нас сьогодні свято—

Свято Букваря.

21 квітня 2017 року в учнів 1 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Личківці Гусятинського району відбулося свято Букваря. Свято, на якому дітки попрощалися зі своїм першим підручником.

З яким же нетерпінням першачки чекали цієї події! Так старанно готувалися, вивчали пісні, вірші та неймовірні номери! А як же інакше?! Адже на свято завітало стільки гостей! Це і вчителі, і директор школи Шовдра Євгенія Василівна, учні, батьки, бабусі, братики й сестрички.

Учні продемонстрували свої знання за перший навчальний рік. А як чудово наші малюки співали пісень, супроводжуючи кожне слово танцями й веселими посмішками!

У гості до дітей завітали Букварик, Магістр з Принцесою, Лисичка, Баба Яга, мудра Сова, якій діти пообіцяли вчитися лише на «відмінно». На свято прийшли нові друзі: Українське читання, Математика, Рідна мова.

Маленькі артисти були дуже задоволені своїми виступами! В оченятах світились радість, захоплення та гордість. А в очах батьків виднілися сльози. Адже, здається, зовсім нещодавно їх дітлахи вперше ступили на поріг рідної школи, вперше відкрили Букварик, прочитали своє перше слово…

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався! І ми впевнені, що цей шлях буде легким та радісним з такою чудовою вчителькою, як Вишньовська Ольга Петрівна, яка стала для діток і другом, і мудрим наставником, і другою мамою!

У кінці свята першокласники задули свічки на іменному торті, який підготували батьки.

Переглядів: 411 | Додав: shkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »