Субота, 04.05.2024, 05:46

Головна » 2021 » Грудень » 9 » Супервізія – вимога сьогодення
Супервізія – вимога сьогодення

Супервізія – вимога сьогодення. Система супервізії допомагає учителям початкових класів реалізувати цілі і завдання НУШ, долати труднощі та зростати професійно.

07 грудня супервізором Мельничук Русланою Бориславівною здійснювалася супервізія у ЗОШ І-ІІІ ст ступенів села Личківці. В рамках проведення супервізії насамперед здійснювалось самооцінювання педагогами власної педагогічної майстерності. Далі, шляхом проведення індивідуальних, наставницьких бесід, розпочинався процес підвищення якості, обговорення питань, яким потрібно приділити увагу, планування уроків, визначення цілей тощо. Також проводилися і групове заняття: міні-тренінг, обговорення проблемних питань в групі, презентації роботи, моделювання фрагментів уроків тощо. На прохання педагогів поспостерігати, чи правильно вони здійснюють само та взаємооцінювання на уроці, формують необхідні компетентності та компетенції, розробляють критерії оцінювання з учнями, доцільно використовують ті чи інші методи, стратегії навчання молодших школярів, відвідано ряд уроків у 1-4 класах школи, після обговорення яких, ми спільно виробили пропозиції та відповідні рекомендації.

Дякуємо Руслані Бориславівні за те, що були відкриті до спілкування, за активну співпрацю та допомогу!

На зображенні може бути: 5 людей, люди сидять, у приміщенні та текст «зима»

На зображенні може бути: 7 людей, дитина, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 10 людей, дитина, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні