П`ятниця, 26.04.2024, 17:36

Головна » 2018 » Жовтень » 22 » Стежинами рідного краю
Стежинами рідного краю

Неподалік села Нирків Тернопільскої області ховається найзнаменитіший водоспад казкової краси – Джуринський. Своєю назвою водний красень зобов`язаний однойменній річці Джурин.

Саме сюди відправилися учні 8-го класу разом з класним керівником Храпливою А.П. та сільським бібліотекарем Андреїв Л.К., щоб на власні очі побачити цей мальовничий куточок.

Перше, що вразило в селі Нирків – це червона земля. А все через такий незвичайний колір камінних скель, які найбільше поширені в цій місцевості. Саме від кольору землі й каміння пішла назва поселення Червоногород, яке було тут кілька століть тому, про що свідчать башні Червоногородського замку.

Коли прямували до водоспаду, ще здалеку чули шалений гуркіт води, а коли він несподівано виринає з-за дерев, просто перехоплює подих. Висота Джуринського водоспаду сягає 16 метрів. Він вважається найвищим рівнинним водоспадом України.

Навіть від простого милування красою червоно-бурої землі та камінням з чіткими гранями, по яких течуть прямовисні хвилі, – враження неймовірні. Неподалік водоспаду є красиві місця з маленькими та великими галявинами, де ми примостилися відпочити.

Далі нас дорога повела у с. Торське Заліщицького району у приватний зоопарк «Крайня хата». В просторих вольєрах учні побачили екзотичних для наших країв тварин – левів, ведмедів, верблюдів, лам, парнокопитних, мавп, птахів, страусів, бобрів, нутрій, кіз та свиней різних порід.

Мандруйте та пізнавайте свій рідний край!

Переглядів: 314 | Додав: shkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2018  »