Четвер, 28.03.2024, 22:16

Головна » 2017 » Березень » 1 » Школа моя величава
Школа моя величава

Школо рідна! Тобі 40 літ

Земле рідна, батьківський край.

Ти колиска мого дитинства й світ,

Серця мого блаженний рай!

Бережуть нашу школу молитви

І батьків, вчителів, і дітей.

Наша школа любов`ю розквітла

І святкує вже свій ювілей!

У суботу, 25 лютого 2017 року усі стежки-дороги злилися в одну, єдину, яка повернула в дитячо-юнацькі роки, у загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів села Личківці. Адже цьогоріч нашій alma mater – 40. Дуже приємно, що зібралася повна зала гостей, ветеранів педагогічної праці, вчителів, працівників школи, випускників усіх поколінь.

У цей день іменинницю вітали отець Олег, настоятель церкви Святої Покрови, господар нашого села Дуда Степан Миколайович, голова Гусятинської районної ради Бойчук Василь Михайлович, голова профспілкового комітету Голубович Володимир Михайлович, керуючий Гусятинським відділенням «ПриватБанку» Будзінський Володимир Зіновійович, керівник фермерського господарства «Ковалівське нове» Коваль Ігор Володимирович, ініціатор і організатор будівництва школи Яцентюк Микола Данилович. Гості у своїх промовах не шкодували теплих слів для вітання, дарували подарунки, адресували побажання добра, любові, успіхів на благо України та малої батьківщини – мальовничого села Личківці.

Теплі слова вітань звучали від ветеранів педагогічної праці та колишніх працівників школи: Байталюка Анатолія Олександровича, Вецал Марії Василівни, Пласконь Наталії Іванівни, Колодія Анатолія Максимовича, Хом`як Марії Никифорівни.

До вітального слова долучилися колишні випускники нашої школи: Осідак Людмила Василівна та Палиця Ганна Іванівна.

Привітала усіх присутніх  директор школи Шовдра Євгенія Василівна і вручила подяки гостям і меценатам.

Неповторну атмосферу свята створили своїми виступами учні, які під керівництвом педагогів підготували концерну програму. Усіх зачарувала своїм співом випускниця Вонс Оксана. Музичним дарунком для усіх присутніх був віночок українських пісень у виконанні учнів та вчителів Гусятинської музичної школи.

Малиновий передзвін прожитих років відтворила мультимедійна презентація із світлинами школи, директорів, учителів, учнів, яку підготувала Перешлюга Любов Дмитрівна. Кожне фото нагадало присутнім про прекрасні шкільні роки, про їхню працю, про друзів, вчителів, колишніх учнів.

Хвилиною мовчання згадали тих, хто працював і навчався у стінах школи і кого вже немає разом з нами.

Педагогічний та учнівський колективи вдячні усім, хто залишив на деякий час свої невідкладні справи і завітав на 40-річний ювілей.

Дякуємо ще раз усім: владі, гостям, меценатам і спонсорам за подарунки, постійну допомогу і підтримку. Нехай Бог за Вашу працю віддасть сторицею, а добре серце ніколи не міліє на добрі справи.

Панувала надзвичайно тепла та щира атмосфера.

Свято закінчилось, стихли коридори, а школа вже чекає нового дня, щоб знову сповнитись дитячим гомоном і нишком спостерігати за сьогоденням.

З ювілеєм тебе, рідна школо! Зі святом усіх нас!

Переглядів: 669 | Додав: shkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »