Субота, 20.04.2024, 12:40

Головна » 2017 » Листопад » 23 » Шкільне методичне об`єднання вчителів початкових класів і груп продовженого дня
Шкільне методичне об`єднання вчителів початкових класів і груп продовженого дня

У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Личківці Гусятинського району відбулося засідання шкільного методичного об`єднання вчителів початкових класів і груп продовженого дня на тему: «Впровадження інформаційно-комунікативних технологій та розвиток творчих здібностей молодших школярів».

1.Літературно-музична композиція «Журавликом на рідну землю» (класний керівник 4 класу Сталена Л.Д.).

Класний керівник СталенаЛюдмила Дмитрівна з учнями 4 класу підготували літературно-музичну композицію «Журавликом на рідну землю». Цей захід був присвячений 145-ій річниці з дня народження Богдана Лепкого – нашого земляка, відомого письменника, літературознавця, критика, видавця, редактора, перекладача, художника, педагога, видатного діяча української та польської культур. Він усе життя і весь талант присвятив своєму народові, збагаченню його культури і літератури.

З життєвим і творчим шляхом українського письменника Богдана Лепкого, з його поезією та казками для дітей ознайомила усіх присутніх вчителька Сталена Л.Д. Розповідь доповнив відеофільм «Настроєний життям, як скрипка».

Діти виразно читали вірші про Україну і поезію Богдана Лепкого, звучали патріотичні пісні про рідну землю та українську мову. Усіх присутніх зачарувала журлива пісня «Чуєш, брате мій…».Як заклик до читання книжок з дитячих вуст прозвучало звернення поета Богдана Лепкого до читачів.

З творчою спадщиною письменника дітей ознайомила сільський бібліотекар Андреїв Л.К.

Богдан Лепкий - один з велетів української літератури і ми повинні читати його твори, знати ідеї, пам’ятати його слова: «Для України треба не тільки вмирати, але й жити!». Збережімо світлу пам'ять про великого співця галицького Поділля.

2.Інтегрований урок- подорож до казкового королівства з математики «Додавання і віднімання двоцифрових чисел без переходу через десяток. Розв`язування задач. Вимірювання відрізків». (класний керівник 2 класу Вишньовська О.П.).

Девіз уроку був такий: «Працюй швидко, дружно і вміло».

Класний керівник Вишньовська Ольга Петрівна провела урок незвичайний, урок-мандрівку. Учні подорожували до казкового королівства, де захований скарб. Для того щоб добратися до королівства і відшукати скарб, учні повинні були скласти карту і виконати ряд завдань.

Діти з задоволенням грали в ігри «Муха» та «Влучи у ціль».

Щоб потрапити до королівства, учні одержали квитки, на яких треба було обчислити приклади.

Дітей протягом уроку чекали нові завдання – «Збери краплинки» (обчислення прикладів), «Порівняй числа», робота з геометричним матеріалом.

Цікаво попрацювали учні у групах, зібравши товар певного числа до кошика.

Нарешті до королівства завітав король, принісши у конверті дітям завдання – розв`язати задачу.

Після кожного виконаного завдання діти отримували частинку карти і склали ключ до королівства. Від короля школярі отримали солодкий скарб –шоколадні монетки.

Вчителька протягом уроку використовувала різні інтерактивні методи навчання: «Прес», робота у групах, вправа «Мікрофон», індивідуальні картки.

У кінці уроку вчителька зробила підсумок, що найцінніший скарб – це знання, які ви здобуваєте у школі.

Переглядів: 388 | Додав: shkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »