Четвер, 28.03.2024, 17:04

Щоб у серці жила Україна

Україно, ти моя молитва,

Ти моя розпука вікова…

Гримотить над світом люта битва

За твоє життя, твої права.

24 серпня наша Україна відзначала 28-річницю незалежності. Саме цього дня Верховна рада УРСР ухвалила Акт проголошення незалежності України, який 1 грудня 1991 року підтвердив народ на Всеукраїнському референдумі.

Це свято і веселе, і сумне. Веселе – бо ми маємо свою країну - Україну. Україна сьогодні – незалежна держава, частина Європи, величезна територія з населенням. Сумне тому, що споконвіків українці гинули, проливали кров, віддавали своє життя за волю і незалежність неньки-України.

У рамках проведення Тижня Незалежності України у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Личківці Гусятинського району відбулося свято «Щоб у серці жила Україна», яке підготувала класний керівник Пушкаренко К.С. з своїми шестикласниками. Метою заходу було виховання в учнів любові до України, до рідної мови, рідного краю його традицій, почуття поваги до свого, українського. Учитель історії Гулевич М.І. нагадала учням історичні події і факти проголошення незалежності України.

На святі панувала святкова атмосфера і дружелюбні посмішки. Шестикласники декламували вірші, співали пісні.

Конон О.М. підготувала виставку «День Незалежності – Великдень нашої держави».

Нема життя без України, бо Україна – це доля, яка випадає раз на віку, бо Україна – це мати, яку не вибирають, як долю, бо Україна – це пісня, яка вічна на цій землі!

Переглядів: 271 | Додав: shkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2019  »