Середа, 08.05.2024, 14:56

Головна » 2021 » Грудень » 15 » Секрети чаювання
Секрети чаювання

Прийшла зима, пора, коли особливо хочеться затишку, тепла, приємного спілкування у колі друзів за чашкою ароматного чаю.

Сьогодні в учнів 5 класу пройшов незвичайний урок трудового навчання на тему : ''Секрети чаювання''. На якому вони ознайомилися з історією походження чаю, з різновидами, цікавими фактами про чай та нюансами чайного етикету, способами заварювання, а також пограли цікаві ігри, виконали різноманітні завдання, взяли участь у вікторині, засервірували стіл для чайної церемонії. У гості завітала директорка школи Шовдра Є.В. І як годиться у нас на Україні, гостю запросили до столу, зігріли теплим чаєм і позитивною атмосферою.

Спокійний стан духу – необхідна умова церемонії. Тож всі присутні смакували запашні чаї, насолоджувалися печивом та тістечками. Чаювання супроводжувалося задушевними розмовами та цікавими бесідами.

Чай – один з найдавніших напоїв, вживання якого нерозривно пов’язане з національною культурою, господарством та історичними традиціями багатьох народів.

Чаювання – один з чисельних засобів досягнення внутрішньої гармонії, пошуку свого місця в житті. Заряд позитивних емоцій від спілкування, отримали присутні у своєму дружньому колі.

Аромат цілющого тонізуючого напою манив та зігрівав, а розмова звеселяла серце кожного, хто брав участь в цьому заході. Дійсно, спільне чаювання підтримує дружні відносини, зміцнює бажання зберігати добрі традиції. Спокій і мир — обов’язкові умови чайного дійства.

Переглядів: 260 | Додав: shkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2021  »