П`ятниця, 26.04.2024, 01:48

Головна » 2018 » Травень » 20 » Прощавай, початкова школо!
Прощавай, початкова школо!

Травень, весняне світання,

Погляди наші дитячі.

Радість і смуток прощання

Ми в оченятах бачимо.

Всі ми дорослими стали

І за чотири роки

Дуже багато пізнали,

Стали міцні і високі.

18 травня 2018 року учні 4 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Личківці Гусятинського району попрощалися з початковою школою та своєю вчителькою Сталеною Людмилою Дмитрівною.

Як одна прекрасна мить пролетіли роки навчання в початковій школі. Чотири роки минуло з того часу, як діти вперше несміливо переступили шкільний поріг. За цей час школа стала для них рідною домівкою. Наші учні подорослішали, отримали ґрунтовні знання і своїми успіхами у навчанні довели, що готові стати п’ятикласниками.

Свято пройшло у теплій та веселій атмосфері . Крім офіційної частини з врученням грамот та дипломів, був підготовлений і невеликий святковий концерт за участю випускників, які співали пісні, декламували вірші, танцювали, розважали глядачів жартами і гуморесками.

Щирі вітання майбутнім п’ятикласникам лунали від директора школи Шовдри Є.В., заступника директора з навчально-виховної роботи Стадник О.І., учителів та батьків.

Школярики попрощалися з першою сходинкою дитинства та першою вчителькою Людмилою Дмитрівною , яка впевнено вела стежинами шкільної науки, та пообіцяли їй надалі бути взірцем у навчанні й вихованні.

Сумувати ніколи, адже попереду літні канікули, літо, відпочинок! А далі навчання у середній школі, дорослішання та здійснення мрій!

Переглядів: 381 | Додав: shkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »