П`ятниця, 10.05.2024, 16:57

Головна » 2024 » Квітень » 2 » «Поклін тобі, Тарасе»
«Поклін тобі, Тарасе»

І на оновленій землі

Врага не буде, супостата,

А буде і син, і буде мати

І будуть люди на землі.

Мабуть, мало знайдеться в Україні історичних осіб, окрім Т.Г.Шевченка, чиє день народження за значимістю наближається до національного свята.

7 березня у нашій школі пройшов надзвичайний день, особливо для тих, хто мав нагоду побувати на літературно-музичній композиції «Поклін тобі, Тарасе». Майстерність класного керівника, методиста Сталеної Людмили Дмитрівни, надзвичайна гра маленьких віртуозів сцени, згуртованість батьків, високопрофесійна підготовка заполонили нашу школу. Доповнила захід новизна, емоційність, енергійність практикантки, здобувачки освіти Чортківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу їм. О. Барвінського Мікусь І. А.

Особливістю цього дійства було те, що учні виконували твори разом зі своїм наставником, трепетно звучав «Реве та стогне Дніпр широкий» усім залом. На заході використано інноваційні компʼютерні технології, метод конструювання, асоціативний кущ, учні представили малюнки, радував око оформлений зал.

Адміністрація школи висловлює щиру подяку Сталені Людмилі Дмитрівн, Мікусь Іванні Андріївні, батькам, учням за прекрасний виступ, за настрій, за емоції, за позитив. Всім причетним до організації цього дійства за підтримку юних талантів.

На завершення другокласники подякували захисникам за мирне небо, передали виготовлені власноруч обереги (ангелики, малюнки) і матеріальну допомогу. Це особливо цінно сьогодні, адже в непростий час живемо.

Бережи Вас Боже, ПРЕКРАСНІ, ТЕРПЛЯЧІ, ТАЛАНОВИТІ, БЕРЕГИНІ наших дітей і школи.

Посилання на відео

Переглядів: 14 | Додав: shkola | Рейтинг: 0.0/0