Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2024 » Квітень » 8 » “Переможець територіального етапу Змагань з волейболу“
14:56
“Переможець територіального етапу Змагань з волейболу“

8 березня у Гусятинській територіальній громаді стартував 2-й етап змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», у якому взяли участь учні нашої школи під керівництвом вчителя фізичної культури Комара Віктора Івановича.

Команди хлопців і дівчат позмагатись за звання кращої волейбольної команди громади та за можливість стати учасниками III етапу змагань Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги.

За підсумками змагань, першість серед дівчат вибороли наші юні, талановиті, енергійні, розумні дівчата та отримали звання

Не менш достойно показали себе наші сильні, мужні, спритні юнаки, котрі здобули ІІІ  місце.

Обидві наші команди були нагороджені кубками, грамотами та медалями.

Ми усією школою щиро радіємо вашому успіху, підтримуємо вашу сміливість, відвагу і бажаємо командам успіхів у наступних етапах змагань!

Завжди залишайтеся на Олімпі слави, Вікторе Івановичу!

Переглядів: 4 | Додав: shkola | Рейтинг: 0.0/0