Четвер, 09.05.2024, 13:34

Головна » 2023 » Лютий » 17 » Окопні свічки
Окопні свічки

Цілий багажник окопних свічок завезла наша директорка Євгенія Шовдра до благодійного фонду «Воїни Надзбруччя».

До виготовлення тепла для військових долучилися учні усіх класів. Діти дбайливо зносили бляшанки і недопалки свічок до школи. Під керівництвом вчительки Людмила Дутчак готували смужки картону та закладали їх у банки різними способами, щоб військові могли вибрати, які краще горять. В школі було проведено безліч акцій та ярмарків під наставництвом Олесі Гаврилюк та Людмили Дутчак. Продавали і гарячі канапки, і вафельні торти, інші солодощі, щоб за виручені гроші придбати парафін. Ще одна партія парафіну придбана за гроші наших шкільних колядників. Також для цих свічок, що вже незабаром поїдуть на передову, використаний віск із церков парафій св. Миколая в с.Личківці та св. Покрови в с.Трибухівці.

Нас вразила небайдужість людей, адже жестяні банки нам передавали і з-за кордону, і передавали знайомі, писали в соцмережі зовсім чужі люди. І такі пропозиції не закінчуються, кожен прагне допомогти, як може.

Радіємо, що наша праця буде корисною захисникам в окопах, нехай їх зігріває не лише світло від вогню, а й щирість всіх людей, що долучилися.

Сподіваємося, що нам вистачить сил і наснаги ще не раз долучитися до надважливої роботи благодійного фонду «Воїни Надзбруччя»

Відео за посиланням

Переглядів: 63 | Додав: shkola | Рейтинг: 0.0/0