Вівторок, 07.05.2024, 05:57

Головна » 2022 » Травень » 9 » "Охорона праці очима дітей"
"Охорона праці очима дітей"

Праця – одне з найчистіших і найшляхетніших джерел емоційного стану, радості і діяння, творення. Думка, що народжена, збуджена, витончена в праці, стає радісною, оптимістичною» — так писав Василь Сухомлинський. 28 квітня-Всесвітній день Охорони праці.Учні 5-7 класів ЗОШ I-III ступенів села Личківці прийняли активну участь у тижні Охорони праці. Діти разом із вчителем образотворчого мистецтва Дроник О.Я. організували виставку малюнків "Охорона праці очима дітей".

На зображенні може бути: особа та дитина

Немає опису світлини.

Можливо, це зображення в мультиплікаційному стилі

Можливо, це зображення в мультиплікаційному стилі (текст)