Середа, 08.05.2024, 08:40

Головна » 2023 » Вересень » 22 » ОБЛАСНИЙ ЕТАП ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»)
ОБЛАСНИЙ ЕТАП ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

РОЗПОЧАВСЯ ІІ ОБЛАСНИЙ ЕТАП ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

13 червня 2023 року на базі ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» розпочався ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), «Джура-Оборонець-2023».

Урочисте відкриття відбулося на території Збаразького замку, де з привітальними словами та подякою всім, хто долучився до участі та організації обласного етапу Гри звернулася начальниця департаменту освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Ольга Хома. Вона побажала учасникам бути такими ж лідерами як наші Герої – Збройні Сили України та перемагати кожному на своєму місці, бо у кожного свій фронт!

У заході взяли участь 150 юнаків та дівчат з Тернопільської області. Учасники випробовували себе на міцність та кмітливість зі стройової, тактичної та фізичної підготовок, стрільби, неповного розбирання та складання автомату АК-74, з основних принципів надання домедичної допомоги, проявляли свою артистичність в творчих конкурсах, демонстрували корисні навички власної підготовки, набуті під час навчання, походів чи вишколів. Всім учасникам Гри бажаємо гарного настрою!

16 червень  ·

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Переглядів: 34 | Додав: shkola | Рейтинг: 0.0/0