Четвер, 25.04.2024, 15:37

Головна » 2018 » Грудень » 1 » Методичне об`єднання вчителів початкових класів
Методичне об`єднання вчителів початкових класів

У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Личківці Гусятинського району відбулося засідання методичного об`єднання вчителів початкових класів та вихователів груп продовженого дня. Були присутні директор школи Шовдра Є.В. та заступник директора з навчально-виховної роботи Стадник О.І.

Темою даного методоб`єднання було «Використання спадщини великого педагога В.О. Сухомлинського у навчанні та вихованні учнів початкових класів». З планом ознайомила керівник методоб`єднання Вишньовська О.П.

З досвіду роботи виступила вчитель початкових класів Сталена Л.Д. на тему: «Розвиток творчих здібностей молодших школярів на основі спадщини В.О. Сухомлинського». Вона ознайомила вчителів із різними прийомами і методами, цікавими завданнями для розвитку творчих здібностей. Поділилася досвідом з складання казок, ознайомила з планом складання , продемонструвала папки маленьких казкарів та складені ними казки. Вчителька показала цікаву презентацію «Школа під голубим небом В. Сухомлинського».

Члени методоб`єднання активно обговорили питання розвитку творчих здібностей молодших школярів, внесли свої пропозиції, будуть використовувати елементи досвіду вчительки Сталеної Л.Д. у своїй роботі.

З організаційним питанням щодо оформлення коридорів початкових класів, згідно вимогам НУШ, виступила директор школи Шовдра Є.В.

Переглядів: 287 | Додав: shkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2018  »