Користувачів: 0

Головна » 2019 » Жовтень » 20 » Легкоатлетичний крос
15:57
Легкоатлетичний крос

У жовтні у центральному парку смт. Гримайлів відбувся легкоатлетичний крос серед школярів в залік ХХІV Спортивних ігор школярів Гусятинщини. У змаганнях взяли участь учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Личківці Гусятинського району, а саме: Слівінський Назар (11 клас), Бориско Андрій (11 клас), Оліяр Ірина (9 клас), Кріль Вадим

(9 клас),  Каштан Соломія ( 8 клас), Комар Артем (7 клас), Безкоровайний Василь (7 клас).

Гарна погода та чудовий настрій сприяли юним спортсменам показувати хороші результати.  Програма змагань передбачала забіги на дистанціях 1000 м та 1500 м.

Наша учениця 7 класу Каштан Соломія зайняла ІІІ місце на дистанції 1000 м. Вітаємо Соломію і бажаємо високих спортивних здобутків!