П`ятниця, 10.05.2024, 10:35

Головна » 2024 » Квітень » 8 » Квест-гра присвячена шевченківським дням
Квест-гра присвячена шевченківським дням

Тарас Шевченко - не просто поет, він - символ України, її голос, її душа, він - пророк сьогодення. Народившись кріпаком, Шевченко зумів здолати кайдани неволі та стати вільним не лише тілом, а й духом.

Учні 3 класу разом із класним керівником Чорній Ганною Михайлівною провели квест-гру, присвячену шевченківським дням.

Учні подорожували станціями «Родинна», «Математична», «Поетична», «Театральна», «Журналістська», «Художня». Виконуючи цікаві завдання, діти ще більше збагатили свої знання про родину поета, його творчий шлях; декламували вірші Кобзаря, витягували картки з текстом віршів та жестами і мімікою зображували ці рядки, ставили запитання «живому» Тарасу.

На станції «Художня» зобразили хату, у якій проживав молодий поет.

Всі учасники квест були нагороджені грамотами.

На зображенні може бути: 3 людини, люди навчаються та дитяча іграшка

На зображенні може бути: 4 людини, люди навчаються та дитяча іграшка

На зображенні може бути: 3 людини, люди навчаються та текстНа зображенні може бути: 1 особа, дитина, дірндль та квітка

На зображенні може бути: 1 особа, дитина та текст «Ролиця ДОБУТОК MACKHEL Миожних Доброк Частини 2.4=8 мови пржднета хто? що? Школяр ррыбка, deepi предлета лкий? яка? яке? які? мисте, Μαπί МИЗГОИ мже не преднет ЩО робити? хто? чий? чийЗ що зробити? що?скильки?) ?скίльки? доитися Виитися я. п,ванА нос, нето อปน Шевч левченко В е РОДИННА МАТЕМАТИЧНА ПОЕТИЧНА ТЕАТРАЛЬНА ЖУРНАЛИСТСЬКА КУДОНИЯ чШи i лίчи правильно! 3 Dle 30 40 50 60 70 80 90 100»