П`ятниця, 29.03.2024, 13:44

Головна » 2017 » Грудень » 13 » Козацькі забави
Козацькі забави

Крокуючи під музику «Козацького маршу» два гурти другокласників загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Личківці Гусятинського району «Веселковий» і «Червона калина» увійшли до зали. У них сьогодні свято «Пам`ятаймо, чиї ми сини». Воно особливе, адже 6 грудня – День Збройних Сил України. На сцені школярів зустріли ведучі.

Вчителька 2 класу Вишньовська О.П. розповіла дітям про Січ, козаччину, легендарне минуле нашого народу. Розповідь супроводжувалася презентацією.

Учні декламували вірші, співали пісні про Україну, козаків.

Далі почалися козацькі забави. Хлопчики брали участь у різних конкурсах, естафетах: «Поїзд», «Вершники», «Нагодуй коня», «Козацька естафета», «Повзунець», Дуже цікавими були «Розвідники», «Взуй, козаче, козака», «Козацька їжа». Дівчатка показали свою вправність у конкурсі «Намисто».

Старання, сміливість, спритність і вправність дітей оцінило журі.

Старшокласники-козаки на козацькому колі прийняли другокласників у козачата.

Хлопчики і дівчатка запевнили всіх, що правил козацьких не забудуть і жити чесно і по правді будуть.

Директор школи Шовдра Є.В. привітала дітей-козачат і вручила «Козацькі грамоти».

Вчителька Ольга Петрівна з хвилюванням нагадала присутнім, що багато сміливих, мужніх і відважних воїнів і зараз захищають нашу країну, що не встигнемо озирнутися, як оці маленькі хлопчики стануть солдатами і будуть берегти мир і спокій нашої України.

Закінчилося свято піснею «Ми козаки»:

Ми - козаки, ми гордість України,

Зростаєм і вчимося у батьків!

Як неньку-Україну нам любити
І захищать її від ворогів…

Переглядів: 336 | Додав: shkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2017  »