Четвер, 09.05.2024, 01:13

Головна » 2023 » Травень » 11 » ПРИЗЕРИ ОБЛАСНИХ ЗМАГАНЬ
ПРИЗЕРИ ОБЛАСНИХ ЗМАГАНЬ

Рясними на високі спортивні здобутки запам'яталися вихідні для вихованців відділення легкої атлетики КЗ "ДЮСШ Гусятинської селищної ради" смт Гусятин та с. Личківці, які ніколи не підводять, а навпаки - вражають новими приємними досягненнями.

У рамках проведення змагань спортивних ігор школярів Тернопільщини та чемпіонату області з легкої атлетики, що відбувалися 6-7 травня у м. Тернопіль на центральному міському стадіоні ім. Романа Шухевича, вихованці тренерів-викладачів КОМАРА Віктора Івановича та ШОВДРИ Ігоря Романовича показали неймовірні результати, поповнивши скарбницю нагород Гусятинської ДЮСШ 4 золотими, 2 срібними і 1бронзовою медалями.

ДВОРАЗОВИМ володарем золота фінішував Бабій Юрій (тренер Комар В.І.) на дистанціях 1500 і 800 м серед юнаків 2008-2009 р.н.

Не було рівних серед дівчат 2006-2007 р.н. у бігу на 400 м Мережко Аліні (тренер Шовдра І.Р.), яка здобула заслужену золоту нагороду.

На стрибках у довжину серед юнаків 2008-2009 р.н. першим і найкращим виявився Зарівний Максим (тренер Шовдра І.Р.), який також фінішував бронзовим призером у бігу на 100 м серед юнаків цієї ж вікової категорії.

Також блискавичний результат серед стрибунів у довжину 2006-2007 р.н. показав Бабій Ігор (тренер Комар В.І.), посівши срібну сходинку п'єдесталу змагань.

А Максимець Максим (тренер Шовдра І. Р.) здобув срібло на дистанції 800 м серед юнаків 2008-2009 р.н.

Як додатковий елемент покращення мотивації та інтересу до занять спортом, підсумовуючи перший змагальний день та на запрошення тренерів КУТОР "ТОДЮСШ з біатлону", підопічні Комара Віктора Івановича разом з наставником відвідали навчально- тренувальну базу біатлоністів у с. Підгородне. Безліч чудових вражень, неймовірних емоцій та зацікавленості цим видом спорту - з боку дітей, а зі сторони тренерського складу біатлоністів - нашими перспективними юними спортсменами.

Результат дводенних змагань легкоатлетів, звісно, "на лице" - результат спільної величезної роботи і тренерів, і вихованців. Регулярні, інколи виснажливі тренування та навантаження дали свої плоди. Є чим пишатися, є кого ставити в приклад іншим, мотивувати до досягнення успіху! Адже зупинятися на досягнутому ніколи не слід, бо для справжніх чемпіонів перешкод не існує і все до снаги, якщо попереду - світла мрія, а поряд - надійне і сильне плече наставника.

На зображенні може бути: 4 людини та текст

На зображенні може бути: 6 людей, гравці в футбол та трава

На зображенні може бути: 7 людей та гравці в футбол

На зображенні може бути: 11 людей та легка атлетика