П`ятниця, 19.04.2024, 06:04

Головна » 2020 » Лютий » 9 » Я люблю Україну!
Я люблю Україну!

Любіть прекрасну Україну,

Цінуйте мову солов`їну.

Шануйте маму, завжди тата!

Працюйте, щоб жилось багато!

Ще посадіть вербу й калину,

Оберігайте Україну!

Часто можна почути фразу «любов до Батьківщини». А що вона означає? І взагалі, у чому ця любов проявляється? Любов до Батьківщини — це почуття патріотизму, почуття гордості за свою країну чи той куточок Землі, що людина вважає своїм, рідним.

Саме вихованню любові до Батьківщини, мови, народних символів було присвячене свято «Я люблю Україну!», яке підготували учні 4 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Личківці Гусятинського району разом зі своєю вчителькою Вишньовською О.П.

Чудові поезії про рідну землю, мову, калину, вишивку, милозвучні пісні, запальні танці – усі виступи були сповнені щирим почуттям любові до України. Також на святі була проведена цікава конкурсна програма: «Мені сорочку мама вишивала», «Рідна мово, рідне слово», «Вгадай пісню».

На святі були представлені роботи справжніх майстринь - мами Сталеної Тетяни та бабусі Репи Надії.

На завершення свята діти пригостили за українським звичаєм смаколиками: пампушками, пиріжками, тістечками.

Після його завершення в коридорах школи можна було почути схвальні відгуки присутніх.

Нехай не міліє джерело нашої віри, надії, любові до рідної землі, додається енергії, снаги, впевненості у власних силах. Нехай же завжди перебуває в серцях Бог і Україна!

Переглядів: 231 | Додав: shkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2020  »