Четвер, 25.04.2024, 14:56

Головна » 2016 » Листопад » 25 » День української писемності і мови
День української писемності і мови

Велична, щедра і прекрасна мова.

Прозора й чиста, як гірська вода,

Це України мова барвінкова,
                                      Така багата й вічно молода.

9 листопада у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Личківці з нагоди Дня української писемності і мови відбулося свято рідної мови  «І там, де звучить рідна мова, живе український народ», яке підготували учні 6 класу зі своїм класним керівником і учителем української мови і літератури Ковтуцькою Ольгою Дмитрівною.  Виступ поєднав у собі прекрасні вірші про мову з розповідями про історію розвитку української мови.

Всі учні добре підготувалися,  чітко і виразно намагалися донести зміст творів до слухачів. На святі звучала українська пісня про країну, мову  та українців. Учасники свята були одягнені у вишиванки, які додали святу краси.

Бібліотекар Конон Ольга Михайлівна підготувала виставку « З рідним словом міцніє держава».

Гостем нашого свята була  Андреїв Любов Каролівна, сільський бібліотекар, яка цікаво розказала дітям про значення української мови для розквіту нашої держави.

Такі свята гартують усіх нас на шляху відродження духовності, зміцнення державності, формування громадського світогляду. Адже кожен народ відбувся лише тоді, коли усвідомив себе у рідному слові.

Переглядів: 394 | Додав: shkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2016  »