Четвер, 09.05.2024, 09:34

Головна » 2023 » Червень » 1 » День Останнього дзвоника
День Останнього дзвоника

День Останнього дзвоника - свято, якого всі чекають цілий рік. І тільки одинадцятикласники відзначають цю дату з тремтливим смутком. В кожному слові кожного виступу звучала щира вдячність Збройним Силам України за можливість навчатися і працювати. Першокласники привітали одинадцятикласників віршами та подарунками. З вітальним словом виступила директор школи Шовдра Євгенія Василівна і вручила учням похвальні листи та нагороди. Найактивніші учні в громадському житті школи, науковій, спортивній та творчій діяльності до грамот отримали в подарунок канцтовари від UNICEF.

Сьогодні особливий день — це початок нового навчання, здобуття вищої освіти. Нехай вам щастить у всіх ваших починаннях. Бажаємо вам амбітних планів і величних звершень. Бажаємо вам невгамовності і пошуку, ініціативи. Ви є тим поколінням, яке реально змінить нашу країну. Не виключено, що ваша місія — змінити весь світ. Бажаємо вам здоров’я і добра, удачі і натхнення, Божого благословення.

Свято вдалося!

Адміністрація школи висловлює подяку педагогу-організатору Олесі Гаврилюк за підготовку свята, а також вчительці музики та мистецтва Оксані Гаврилюк за музичне оформлення свята.

На зображенні може бути: 11 людей

На зображенні може бути: 8 людей та лікарня

На зображенні може бути: 9 людей

На зображенні може бути: 8 людей