П`ятниця, 03.05.2024, 14:03

Головна » 2022 » Лютий » 9 » День безпечного Інтернету
День безпечного Інтернету

8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

2- 4 клас перегляд презентації «Безпека в Інтернеті», мультфільму «Фіксики та Інтернет».

5 клас тренінг «Безпечний Інтернет».

6-7 клас бесіда на тему "Подорож океаном комп'ютерних знань”.

8-10 клас перегляд презентації « Безпечний Інтернет та соціальні мережі», проведено анкетування на виявлення ком’ютерної та інтернет-залежності.

"День безпечного Інтернету" підготувала та провела Перешлюга Любов Дмитрівна.

На зображенні може бути: 8 людей, екран, у приміщенні та текст «соломйка участники( найти участника люба перешлюга люба перешл... (организатор, артем давидко в володя артем давидко роман 馬慧 Sd23 Sd23 володя I ггнатенко свитланка C соломйка роман ггнатенко свитланка пригласить выкл.бесьзвук»

На зображенні може бути: 12 людей, телевізор, екран, у приміщенні та текст «бталк дзюбас люба перешлюга участники(13) найти участника святослав люба переш... HA богданка Nasta ванка богданка ляна BikG квятковська Nasta 1 Bika квятковсыка вталй дудар BiTanik зюбас I вталий дудар катерина польна тванка максим катерина польна денис максим святослав уляна яна пригласить выкл.»

На зображенні може бути: 2 людини та текст «показ лайдов вид звукозапись настройка времени настройка скрыть демонстрации слайд записанные использоватьзаписанные времена настройка остановитьдемонстрацию демонстрацию разрешение: использовать екуще.. показать презентацию на: режим докладчика мониторы люба перешлюга 10 золотих правил безпеки в інтернеti̇ для детей настя заметки слайду олексий пащенко инский (украина) KVladuslav 田品中»

На зображенні може бути: 2 людини та екран

На зображенні може бути: 2 людини

На зображенні може бути: 9 людей, екран, телевізор та у приміщенніНа зображенні може бути: 4 людини та екран