П`ятниця, 29.03.2024, 14:44

Головна » 2017 » Жовтень » 26 » Декада Захисника України
Декада Захисника України

У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Личківці Гусятинського району з 5 по 15 жовтня 2017 року пройшла декада Захисника України, присвячена 75-ій річниці УПА, Дню Захисника України, Дню Українського козацтва, вшанування пам'яті Героїв.

План проведення декади захисника України

1.Покладання квітів до могил борцям за волю України у селах Личківці і Трибухівці.

2. Участь у поминальній панахиді біля могили борцям за волю і незалежність України у с. Трибухівці.

3.Урок-реквієм «Слава повстанська повік не поляже» біля братської могили на Трибуховецькому цвинтарі (керівник гуртка «Юний миротворець» Бориско М.М та класний керівник 8 класу Міходуй І.В.).

4.Виставка літератури на тему: «Українська Повстанська Армія, 75 років з часу створення» (бібліотекар Конон О.М.).

5. Урок мужності на тему: «Зродились ми великої години» ( учитель історії Гулевич М.І.).

6. Участь у районному сокільсько-козацькому змазі, присвяченому 75-ій річниці утворення УПА , Дню Українського козацтва та Дню захисника України, де козацький курінь імені Б. Хмельницького зайняв ІІ місце.

7.Виховний захід «Вірні сини України», присвячений 75-ій річниці утворення УПА (класний керівник 9 класу Дроник О.Я. та педагог-організатор Храплива А.П.).

8.Участь у фестивалі-конкурсі патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова».

9.Акція « Забуті могили». Впорядкування пам`ятників, братських могил у селах Личківці і Трибухівці.

10.Участь районному етапі конкурсу пошукових і науково-дослідницьких робіт щодо вивчення діяльності ОУН і УПА в роки Другої світової війни та післявоєнні роки на території Тернопільщини (заступник директора з виховної роботи Бориско М.М. та педагог-організатор Храплива А.П.).

11.Робота над краєзнавчо-пошуковим проектом «Непоборні.

12. Змагання зі стрільби з пневмозброї (учитель захисту Вітчизни Кришталович І.М.).

13. Розучування повстанських пісень, патріотичної прози і поезії ( учитель української літератури Пагут М.Я. та учитель музики Вонс О.О.).

14.Акція «Квіти матерям захисників України».

Переглядів: 579 | Додав: shkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2017  »