Середа, 08.05.2024, 12:32

Головна » 2023 » Грудень » 28 » Цьогоріч виповнюється 150 років першому та, мабуть, найбільшому такому “аналітичному центру”, головному осередку української наукової думки

На заході існує таке поняття як “think tank” (“розумовий центр”). Ним позначають науково-дослідницькі організації, що займаються вирішенням серйозних політичних, економічних та інших наукових проблем певної держави.

Цьогоріч виповнюється 150 років першому та, мабуть, найбільшому такому “аналітичному центру”, головному осередку української наукової думки — Науковому товариству імені Шевченка.

Дев’ятикласники ,під керівництвом вчителів української мови та літератури Пагут М.Я. та Любої Н.О. розповіли історію створення та діяльності першої української академії наук, назва якої є маловідомою пересічному громадянину, але яка насправді зробила дуже багато для формування сучасної української нації та національної свідомості.

Сучасно та нешаблонно звучали поезії І.Я.Франка, Т.Г.Шевченка у виконанні учнів 8 класу. Фінальним акордом свята стала пісня «Ми-це Україна», яку підготували учні 7 класу.

Присутні мали змогу переглянути презентацію «Культурний процес та його достойники» та виставку літератури «НТШ - вогнище української науки та культури», підготовлену шкільним бібліотекарем Конон О.М.

Директор школи Євгенія Василівна Шовдра зробила підсумок та провела паралель між минулим і сьогоденням, змусивши кожного переосмислити нашу історію, культуру та ідентичність.

На зображенні може бути: 4 людини, люди навчаються та текст

На зображенні може бути: 1 особа, навчається та текст

На зображенні може бути: текстНа зображенні може бути: 3 людини, люди навчаються та текст

Переглядів: 26 | Додав: shkola | Рейтинг: 0.0/0