П`ятниця, 19.04.2024, 06:38

Головна » 2018 » Травень » 3 » Чорнобильська катастрофа
Чорнобильська катастрофа

В історії нашого народу чимало скорботних дат та спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня, день, коли сталася найбільша техногенна аварія в історії людства - вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС.

26 квітня 2018 року з нагоди відзначення 32-х роковин Чорнобильської катастрофи у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів села Личківці Гусятинського району відбулася година пам’яті «Гірчить Чорнобиль крізь роки», яку підготувала класний керівник і педагог-організатор Храплива А.П. з учнями 7 класу.

Школярі розповідали про жахливі події , які сталися на Чорнобильській АЕС та їх наслідки для України і світу. Глядачі мали можливість переглянути відеофільм «Пам'ятаємо- 5 найвражаючих фактів про аварію на Чорнобильській АЕС». Заключним акордом був танець на пісню про Чорнобиль у виконанні дівчат.

У хвилинні мовчання усі присутні схилили голови перед усіма, хто ціною життя і здоров’я оплатив шанс на майбутнє для мільйонів.

Серед тих, хто приборкував смертоносний атом були і наші односельчани. Це:

Бурштин Володимир Миколайович

Ковальський Михайло Іванович

Фрицький Іван Васильович

Сторожук Василь Михайлович

Страхоцький Василь Андрійович

Сільський бібліотекар Андреїв Л.К. ознайомила присутніх з викладкою літератури «Чорнобиль – трава полинова» та порекомендувала прочитати художні твори Л. Костенко, Б. Олійника, Ю. Щербака, І. Драча, Є. Гуцала про жахливу трагедію на Чорнобильській АЕС.

Пам’ятаймо, і робімо усе, щоб ніколи не падала на землю гірка зірка Полин…

Переглядів: 285 | Додав: shkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »