Понеділок, 29.04.2024, 13:47

Головна » 2023 » Листопад » 29 » 11 листопада - Всесвітній день оригамі і День написання паперового листа
11 листопада - Всесвітній день оригамі і День написання паперового листа

11 листопада - Всесвітній день оригамі і День написання паперового листа . «Складений папір» — так перекладається «оригамі» з японської. Мистецтво, що зачаровує своєю красою, вишуканістю й оригінальністю. Оригамі — створення моделей різних предметів, тварин, птахів, квітів шляхом згинання аркуша паперу без клею та ножиць. Японський журавлик «цуру», яскравий приклад класики оригамі, — вилетів з рук майстра більше тисячі років і сьогодні махає крилами та дарує надію на щастя й мир усім, хто його створює.

Учні 5 та 6 класів під керівництвом вчительки трудового навчання Дутчак Людмили Іванівни поєднали два свята Всесвітній день оригамі і День написання паперового листа. І обидва присвятили нашим Захисникам. Виготовили патріотичні сердечка для ЗСУ за допомогою нової техніки оригамі ,а також написали для них паперові листи . Листи подяки, захоплення їхньою мужністю та відвагою , листи побажання, листи підтримки . День оригамі – прекрасний шанс почати виробляти паперові фігурки та подарувати їх рідним та друзям. Або ж провести час разом з близькими людьми, здобувши нове цікаве хобі. Спільне заняття будь-яким різновидом мистецтва зближує людей та дарує теплі спогади.

На зображенні може бути: 3 людини та люди навчаються

На зображенні може бути: 5 людей, люди навчаються та книга